closeloading Trwa logowanie...
close
Twój komentarz
blog.php?blogid=32

Blogi

Internetowy Fenomen – Keenan Cahill


Ponad 390 milionów odwiedzin na kanale Youtube. Kennan Cahill – chłopak , który stał się jedną z największych sensacji internetowych ostatniej dekady.

Wpisany przez ktragarz (Krzysztof Tragarz)
na 4 Październik 2015 17:24 CET
Odsłon: 2,179

Ten niezwykle zabawny 17 latek urodził się w Elmhurst w stanie Illinois, gdzie wraz ze swoimi rodzicami prowadził bardzo ciężkie życie – Kennan (co widać już na pierwszy rzut oka) nie jest typowym nastolatkiem – z powodu niezwykle rzadkiej choroby genetycznej, na którą cierpi ( Zespół Maroteaux-Lamy’ego ), której jednymi z głównych objawów są karłowatość oraz powiększone dłonie. Kennan zmuszony był spędzać większość swojego czasu na wykańczających zabiegach szpitalnych, podczas gdy jego rówieśnicy cieszyli się błogim dzieciństwem. Jednak to nie przeszkodziło mu w dążeniu do marzeń – w wieku zaledwie 16 lat za sprawą swoich filmików (kręconych z pokoju, w którym spędził większość swojego dzieciństwa) stał się międzynarodową gwiazdą. Seria prześmiesznych klipów, na których chłopak synchroniczne porusza ustami (i nie tylko) do najpopularniejszych hitów muzycznych – odniosła tak wielki sukces, iż po nie długim czasie od momentu pojawienia się pierwszego klipu do współpracy zaprosiła go Katy Parry, z którą wykonał  „Teenage Dream”. Wykonanie pobiło rekordy oglądalności – w przeciągu jednego tygodnia liczba odtworzeń z 600 tysięcy wzrosła do ponad 3 milionów. Do chwili obecnej liczba ta zwiększyła się o kolejne 33 miliony, a sam Kennan stał się nie tylko internetowym fenomenem, ale i celebrytą przez duże „C”.

Od czasu „Teenage Dream”, chłopak wystąpił z największymi nazwiskami przemysłu muzycznego na świecie: David Guetta, 50 cent, Flo-rida, LMFO, Sean Kingston, Jhon Morrison i wiele wiele innych, a także wziął udział w spocie reklamowym wody „Smartwater” z gwiazdą wielkiego ekranu Jennifer Anniston.

Dla dziecka, którego życie do tej pory było określane przez to czego nie mógł robić w związku z jego chorobą, niemożliwe stało się możliwe z dnia na dzień – chłopak, który spędził większą część swojego dzieciństwa kursując między szpitalami, nagle nie miał żadnych ograniczeń i pokazał, że może osiągnąć wszystko, jak każdy normalny człowiek.

Keenan Cahill

Jego autorski kanał w serwisie Youtube ma już ponad pół miliona fanów, a liczba jego odwiedzin przekracza 390 milionów! Do jego największych „hitów” należą m.in „Down on Me” (w duecie z 50 cent) ponad 46 mln odtworzeń oraz Mega – Mix Davida Guetty , które obejrzano już ponad 30 milionów razy. Tym samym Kennan zajmuje 27 miejsce w rankingu najczęściej subskrybowanych artystów w całym serwisie Youtube!

Ponad to młody celebryta był gościem programu „Chelsea Lately” , a także wziął udział w wielu projektach reklamowych m.in : Smartwater, NY Knicks, Wrigley Gum.

Ten chłopak w bardzo krótkim czasie osiągnął ogromny sukces, który przerósł jego najśmielsze oczekiwania – z pewnością Keenan nie zamierza zwalniać tempa, ponieważ w tej chwili przeżywa swój własny „Teenage Dream”

Słowa kluczowe: youtube, internet

Blog Komentarze

Ten blog nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Lubię
Nie lubię
polubili
polubiłeś
Ty
i