loading Trwa logowanie...

Deklaracja Misji Serwisu Polski Domek

Misją serwisu społecznościowego Polski Domek jest łączenie polskiej diaspory z całego świata, poprzez technologię oraz interakcję w czasie rzeczywistym. Strona została zaprojektowana, aby obsłużyć około 56 milionom ludzi, z czego 20 milionów żyje w krajach poza granicami Polski.

Twórcy witryny Polski Domek przewidują, że strona wkrótce stanie się wiodącym serwisem społecznościowym dla polskich społeczności na całym świecie, oraz pozytywnym narzędziem, aby pomóc emigrantom przystosować się do nowych warunków. Polski Domek dostarcza narzędzi, które pomagają w wykonaniu wielu zadań, takich jak: kontakt z rodziną, przyjaciółmi oraz innymi Polakami; dzielenie się zdjęciami, muzyką oraz filmami; publikowanie wpisów blogowych; czatowanie oraz wysyłanie prywatnych wiadomości; śledzenie na żywo interesujących nas tematów przez używanie #hasztagów; oraz obserwowanie innych użytkowników w celu sprawdzenia ich aktywności. Dodatkowo, Polski Domek pozwala użytkownikom na dodawanie drobnych ogłoszeń odnośnie pracy, nieruchomości, rzeczy na sprzedaż, wydarzeń i wielu więcej. Na dzień dzisiejszy, strona jest dostępna zarówno w języku polskim, jak i w angielskim. Autorzy w przyszłości przewidują więcej dostępnych języków oraz funkcji. Można tu znaleźć również sekcję wiadomości ze świata, w języku polskim.

Polski Domek to przystań dla interakcji społecznych, sieci kontaktów, oraz wsparcia pomiędzy środowiskami Polaków na świecie. Serwis tworzy środowisko przyjazne dla Polaków. Witryna jest darmowa, otwarta oraz dostępna dla wszystkich. Poświęciliśmy się dla budowania narzędzi, które pomogą w tworzeniu silnych, polskich społeczności na całym świecie, szczególnie dla emigrantów, którym ciężko przezwyciężyć barierę językową.

Ochrona prywatności, w serwisie Polski Domek, jest wysoce szanowana. Wszystkie informacje o naszych użytkownikach są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celach wewnętrznych, aby poprawić jakość naszego serwisu oraz zapewnić przyjazne użytkownikom narzędzia. Nigdy nie dzielimy się danymi naszych użytkowników.

Jeżeli masz pytania odnośnie deklaracji misji Polskiego Domku, prosimy o kontakt.