closeloading Trwa logowanie...
close
Twój komentarz
blog.php?blogid=88

Blogi

Jak zbudować lub naprawić zepsutą historię kredytową


Dobry kredyt , najlepiej z wysoką punktacją to podstawa życia oraz wszelkiej działalnosci we współczesnym swiecie

profil ewa53
Wpisany przez ewa53 (Ewa Tokarski)
na 9 Czerwiec 2017 05:29 CET
Odsłon: 1,584

DOBRY KREDYT - to znaczy długa oraz dobra historia kredytowa najlepiej powyżej 760 punktów kredytowych jest marzeniem wielu ludzi.

W Stanach Zjednoczonych posiadanie historii kredytowej jest potrzebne do wszelkich zakupów na raty.. od lodówki czy pralki do samochodu a przedewszystkim nieruchomosci, historia kredytowa jest także często jest sprawdzana przy np. wynajmowaniu mieszkań, domów, samochodów a czasem nawet przy przyjmowaniu się do pracy ( obok sprawdzania historii kryminalnej) Szczegolnie młodzi ludzie są sprawdzani ile mają punktow kredytu przy wynajmowaniu mieszkania. Bez dobrej historii kredytowej nie dostanie się nisko oprocentowanej karty kredytowej, a nawet jeżeli karta kredytowa przysle propozycje to na wysoki procent i z minimalną linią kredytową, np. do $500 z opłatą roczną i innymi warunkami co powoduje wysokie raty miesięczne, podobnie jest z kredytem na samochód czy dom Jeżeli historia kredytowa jest poniżej 760 punktow, czy zawiera np. spóżnienia w płatnosciach lub niepłacenie rat poprzednich kredytów to na pożyczce na samochód czy dom możemy stracić nawet do $ 10.000.

Niestety możemy zacytowac przysłowie "przypadki chodzą po ludziach" i nie zawsze będziemy w stanie płacić wszystkie nasze raty i płatnosci w terminie a to wpływa na utratę punktów kredytowych i pogorszenie naszej wiarygodnosci jako kredytobiorcy.  Jednak nawet gdy mamy Collections - duże zaległosci w płatnosci na pożyczkach studenckich, czy rachunkach medycznych, jesli mielismy w przeszłosci Bankructwo,  Judgments ( wyroki sądowe ), Charge Offs-Late payments ( spóżnione płatnosci ) Foreclosures ( przejęcie prawa do nieruchomosci ) Repossessions ( przejęcie własnosci obarczonych kredytem ) Nawet po tak trudnych przeżyciach można naprawić sobie kredyt i odbudować historię kredytową.

Elite Capital Inv. - Credit Repair  jest Polsko-Amerykańską firmą która od wielu lat pomaga budować i naprawiać historię kredytową.  Bez straty punktów wyciągnie i rzetelnie przeanalizuje wszelkie jej aspekty

Jak taki proces w przybliżeniu wygląda... Na wstępie oferujemy klientowi darmową konsultację w ciągu ktorej staramy się uzyskać jak najwięcej potrzebnych nam i pomocnych w dalszym procesie naprawy kredytu informacji i w ciągu 30 do 90 minut mając już pełny obraz sytuacji możemy przystąpić do analizy. Każdy przypadek jest przez naszego agenta badany oddzielnie w zależnosci od wagi problemu i był w pełni sadysfakcjonujący dla każdego naszego klienta.

Następnie nasz agent analizuje problem wraz z klientem i przedstawia najbardziej optymalne rozwiązanie jakie tylko będziemy zdolni dla naszego klienta osiągnąć. Jeżeli klient zaakceptuje naszą propozycję rozwiązania jego problemu wtedy rozpoczynamy cały proces od kontaktu z trzema biurami kredytowymi TransUnion,  Equifax  and  Experian.  Klient otrzymuje też od nas indywidualny login ( hasło ), które pozwoli mu sledzić na naszej stronie rezultaty naszej pracy i sprawdzać jak poprawia się jego punktacja kredytowa. Wszystkie informacje są scisle tajne i widoczne tylko i wyłącznie dla agenta Elite CapitalInv. i klienta ktorego dana sprawa dotyczy.

Chcemy też zaznaczyć, że nasza agencja jest w stanie sprawdzić każdą historię kredytową bez straty punktów ..... Dla przykładu: jeżeli ktos kupuje samochód to każdorazowe sprawdzenie historii kredytowej dokonanej przez sprzedawcę samochodu ( delaera ) skutkuje stratą punktów na historii kredytowej. 

Jakie są w przybliżeniu koszty które musi klient poniesć w celu odbudowy i naprawy jego historii kredytowej....  Koszt naszej usługi rozkłada się na pięć rat, pierwsza rata $ 179 i nastepnie cztery raty miesięczne po $79

Ile czasu przeważnie potrzeba dla odbudowania historii kredytowej..... W przeważającej ilosci przypadków około 6 miesięcy. Oczywiscie zdażają się przypadki że sytuacja klienta jest na tyle skomplikowana, że wymaga analizy dłuższej niż 6 miesięcy lecz w takim przypadku klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.  Pierwsze rezultaty naszej pracy będą widoczne już po 6-8 tygodniach od momentu rozpoczęcia pracy, i usadysfakcjonowany klient zobaczy swoją historię kredytową bogatszą o kilkanascie do kilkudziesięciu punktów.

A co z klientami którzy nigdy nie płacili żadnych rat i nie mają kart kredytowych żeby budować historię kredytową.... To jest troszkę trudniejsze dla klienta, który chce zbudować lub odbudować swoją historię kredytową np. po całkowitym bankructwie. Klient musi rozpocząć małymi kroczkami i możemy mu w tym pomoc oferując np. możliwosć używania tzw. bezpiecznej karty kredytowej z niewielką.. np. do $500 linią kredytu. Miesięczny raport z obrotów dokonanych na takiej karcie pomoże zbudować czy odbudować wiarygodnodnosć klienta dla przyszłych kredytodawców.

Czy regularne płatnosci takie jak czynsz lub opłaty za prąd, gaz, telefon mogą być pomocne w budowaniu historii kredytowej....

OCZYWISCIE !!! nasza firma oferuje także specjalny serwis który pomaga w zaliczeniu miesięcznych opłat klienta do budowania jego historii kredytowej. Opłaty za ten serwis są minimalne i wynoszą tylko $ 8.99 na miesiąc. Istnieje też możliwosć... za dodatkową opłatą... zaliczenia miesięcznych opłat rok a nawet dwa lata do tyłu co znakomicie rozbuduje historię kredytową klienta. Ta informacja jest wspaniała dla kogos kto planuje w niedalekiej przyszłosci zakup kondominium czy domu gdyż banki mają wgląd na historię kredytową i zgodnie z nią udzielą pożyczki.

Tak więc nie ma sytuacji bez wyjscia i nawet w najbardziej zawiłych i skomplikowanych sytuacjach współpracujący z nami adwokaci są w stanie pomóc każdemu Wszelkie pytania i informacje można uzyskać pod adresem e-mail: polam_consulting@yahoo.com lub dzwoniąc pod numer 1-773-704-1105. Prosimy o zostawienie wiadomosci, skontaktujemy się natychmiast

Słowa kluczowe: bankructwo, foreclosure, spóżnienia na płatnosciach, collections, zły kredyt, naprawa kredytu, budowanie historii kredytowej

Blog Komentarze

Wpisany przez: pamelarosa (Pamela Rosa)  @ 8 Sierpień 2018 03:16 CET

 Czy potrzebujesz pilnej pozyczki? Masz dlugi? Czy masz zly kredyt? Czy odrzuciles bank, jesli potrzebujesz pozyczki na rozpoczecie wlasnej inwestycji biznesowej LUB? Poznaj Pamela Rosa Flores FIRMA My pozyczamy ludziom pomimo zlych wyników kredytowych / sa tacy zli. Zapewniamy kredyty dla firm i osób fizycznych na dlugoterminowe i krótkoterminowe niskie oprocentowanie w wysokosci 2% rocznie dla osób fizycznych i firm. Programista nasz kredyt szybko i niezawodnie, stosuje sie dzis i uzyskac nasza natychmiastowa odpowiedz. kredytodawcy maja zagwarantowana dobra, 100% Gwarancje i gwarantuja maksymalne bezpieczenstwo klienta. W przypadku dalszych pytan prosimy o kontakt za posrednictwem naszego adresu e-mail: (pamelarosaflores11@gmail.com)


Lubię
Nie lubię
polubili
polubiłeś
Ty
i