closeloading Trwa logowanie...
close
Twój komentarz
blog.php?blogid=89

Blogi

Los Angeles i okolice – PRZEWODNIK po mieście Aniołów


ASHLEY LIDDLE Travel Specialist 714.249.3966 2766 Longwood Court Costa Mesa, CA 92626

profil Ashley
Wpisany przez Ashley (Ashley Liddle)
na 1 Lipiec 2018 02:16 CET
Odsłon: 1,443

Witam Wszystkich.

 

Nazywam się Agnieszka Liddle, jestem autorką bloga www.discovering-our-world.com , Prowadzę też własne biuro podróży World of Adventures   www.world-of-adventures.com  w Costa Mesa w Kaliforni koło Los Angeles, z zamiłowania jestem też przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budrzetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferuję kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Tempo oprowadzania jest dostosowane do Państwa życzeń.  

W moim towarzystwie zwiedza się miasto jak z dobrym znajomym. Możemy odwiedzić najbardziej prestiżowe okolice i zabytki, lub miejsca do których rzadko trafiają turyści. Opowiem Państwu nie tylko o historii Los Angeles, Malibu, Santa Monica, San Diego oraz okolicznych miast, ale mogę też pokazać jak wygląda codzienne życie w południowej Kalifornii.

Pokażę gdzie robić zakupy, gdzie mozna wypocząć na plaży, zobaczyć delfiny czy lwy morskie, mozemy przejść się po słynnym molo w Santa Monica. Zobaczycie gdzie są domy sławnych i znanych ludzi show biznesu jak na przykład słynny "Treminator" - Arnold Szwarceneger.  Będziecie mogli pooddychać atmosferą bogactwa Beverly Hills czy Rodeo Drive, dzieci może zechcą zobaczyć Disney World. Możemy odwiedzić "fabrykę snów" - Uniwersal Studio, gdzie na każdym kroku zobaczycie pamiątki po kręconych tam filmach, Hollywood z oskarowym" Kodak Theatre i setkami gwiazd na chodnikach.

A może wolicie "dziką" przyrodę, chcecie oglądać wspaniałe widoki w przepięknych kanionach, zobaczyć zachwycający zachód słońca na plaży, czy popłynąć statkiem na Catalinę - wyspę, która do niedawna była własnością rodziny Wriighle - tak, tej od gumy do żucia, gdzie oprócz pięknych widoków i zabytków takich jak mauzoleum rodziny Wrighle, od 1924 roku znajduje sie stado polskich żubrów.

A może wolą Państwo wycieczkę dla smakosza, możemy odwiedzić restauracje, bary, czy kluby na Sunset Drive, gdzie można spotkać czasem sławnych muzyków i wczuć się w atmosferę epoki rock & rola.

Nie będą musieli Państwo dostosowywać się do całej grupy i biegać za przewodnikiem, program zwiedzania jest indywidualny, nigdzie nie musimy się śpieszyć ani zwracać uwagi na innych. To Państwo wybieracie program i tempo wycieczki.

Wycieczki są piesze z zagwarantowanym przejazdem moim samochodem w grupie do 4 osób, lub na życzenie istnieje możliwość wynajęcia busa dla większej grupy przyjaciół.

Miejsce spotkania zależy od Państaw, przyjeżdżam na lotnisko, do hotelu, mieszkania, bądż umawiamy się w wybranej lokalizacji.

Jeżeli po zakończonym dniu będziecie chcieli zwiedzać dalej samodzielnie, pozostawie Państwa gruntownie przygotowanych do tego. Wytłumaczę gdzie można najlepiej i najtaniej wynająć samochód, polecę najlepsze restauracje i bary. Wiedząc co jeszcze warto zobaczyć i gdzie pojechać, na pewno lepiej Państwo wykorzystają pozostałe dni pobytu.

Los Angeles - Miasto Aniołów jak je nazywają, jest pełne atrakcji i nie przestaje zaskakiwać. Są tu miejsca mało znane i takie do których prawie nikt nie zagląda bo nie ma ich w przewodnikach a ktore potrafią zaskoczyć swoim pięknem. Dlatego ja też wciąż poszukuję nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie niezapomnianym.

Cena usługi przewodnika jest uzależniona od kilku czynników: wielkości grupy, czasu trwania i pory roku.

Orientacyjny cennik wynosi:

* Koszt wycieczek indywidualnych: od 299 dolarów za dzień

* Koszt wycieczek w małych grupach: od 89 dolarów od osoby za dzień

Proszę o kontakt i informację o terminie, liczbie osób, oraz wstępne dane o tym co Państwa najbardziej interesuje a wyślę do Państwa dokładną ofertę. Zawsze staram się aby koszt na osobę był jak najprzystępniejszy i dostosowany do Państwa budżetu

Aby zamówić wycieczkę, albo uzyskać indywidualne rekomendacje proszę wysłać e-mail: worldofadventures55@gmail.com , lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej                     www.world-of-adventures.com                                                                                                        

Możecie nas również znaleść na Facebooku pod nazwą firmy ..   

                                                   World of Adventures 

Z uwagi na duże zainteresowanie proszę o zamawianie usługi na co najmniej dwa tygodnie przed terminem oraz wymagana jest wpłata zaliczki przy rezerwacji terminu.

Słowa kluczowe: travel, biuro turystyczne, podróże, wycieczki, przewodnik, Kalifornia, Los Angeles, miasto Aniołów

Blog Komentarze

Ten blog nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Lubię
Nie lubię
polubili
polubiłeś
Ty
i