close
Twój komentarz
questions.php?view=136

Pytania i Odpowiedzi

Co kupić chrześniakowi na komunię?

  Zapytany przez Polianna (Joanna Czerniec) na 21 Marzec 2016 16:28 CET
Odsłon 1,068
Głosuj w górę  |   

  Odpowiedział Polianna (Joanna Czerniec) na 21 Marzec 2016 16:29 CET

Najlepszym prezentem są dzisiaj prezenty technologiczne jak konsole do gier, tablety, laptopy, telefony komórkowe czy inne gadżety. Jeśli chodzi o konsole to najlepsza jest XBOX, chociaż gry służą bardziej dla starszych dzieci i dorosłych. Chociaż taka gra jak Minecraft czy piłka nożna cieszy już najmłodszych. Xbox można podłączyć do Internetu za pomocą aplikacji Xbox i wtedy gra się online ze znajomymi. Prostsza jest konsole Nintedno Wii U lub Nintendo DS, która ma całą gamę ciekawych gier jak Just Dance, Lego czy Rabbit. Bardzo dobra jest konsola Play Station 3 lub 4 firmy Sony. Warto zapoznać się z ofertą sklepów, popytać jakie gry lubi dziecko oraz w co grają jego znajomi.


Tradycyjnym sprawdzonym prezentem jest oczywiście rower, może być zwykły, górski, jak i do jazdy wyczynowej, w zależności od preferencji. Odradzam kupno quadów, chociaż są bardzo modne, ale niestety drogie i nie należą do najbezpieczniejszych.


Dobrze sprawdzają się laptopy, chociaż cena jest dosyć droga, więc lepiej kupić tableta, który zawsze się przydaje i można go zabierać w podróż. Telefon komórkowy czy smartfon też się przyda, ale ośmiolatek raczej będzie na nim grał niż dzwonił czy pisał na mediach społecznościowych.  Dobrym prezentem są ciekawe książki, czy filmy na DVD, które wzbogacą zainteresowanie światem i poprawią wyniki w nauce. Jeśli nie mamy konkretnego pomysłu to pieniądze czy bony na zakupy są najlepszym rozwiązaniem.  


Głosuj w górę  |   

Słowa kluczowe co kupić na komunię
Aby udostępnić te pytanie na swojej Polski Domek mikroblog, musisz być zalogowany.